KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 9524050
nr 952 4050
Lars Lerin
(f. 1954), Sverige
Blandteknik, Lars Lerin (f. 1954), 'Bosjön', signerad 'Lars Lerin 2008', akvarellbemålat karborundumtryck (upplaga 4 ex), 24x17 cm (32x36 cm)
Lars Lerin, svensk akvarellmålare född i Munkfors 1954.
Utrop:
20.000 kr
Såld:
15.000 kr
måndag 30 mars 2015
kl 18:33:16
26/3 20:55:18
- Klassiska
30 mar
Klassiska
Läs mer om Klassiska